میکرو گیمز، بازی‌های تحت وب

این محصول شامل 30 بازی امتیازی تحت وب HTML5 به زبان اچ تی ام ال، سی اس اس و جاوا اسکریپت است. این بازی ها با موتور بازی سازی CONSTRUCT 3 ساخته شده است. در واقع برای ویرایش و ارتقا این بازی ها نیاز به دانش برنامه نویسی نخواهید داشت و بر اساس نیاز خود میتوانید تغییراتی در بازی ایجاد کنید.  

ویرایش و ارتقا بازی

بدون دانش برنامه نویسی قادر هستید تا بازی را بر اساس سلیقه و نیاز خود ویرایش کنید و ارتقا دهید. نیازی نیست تا دانش برنامه نویسی خاصی داشته باشید به راحتی می توانید پروژه را ویرایش کنید و خروجی بگیرید.

خروجی دیگر پلتفرم‌ها

امکان گرفتن خروجی برای پلتفرم های مختلف مثل اندروید، IOS، ویندوز و ایکس باکس شما علاوه بر اینکه میتوانید نسخه وب را داشته باشید می توانید برای پلتفرم های دیگر هم خروجی تهیه کنید.

باندل 30 عددی

بیش از 30 بازی امتیازی تحت وب Html5 با قیمت اقتصادی و مناسب! مناسب برای راه اندازی باشگاه مشتریان برای سرگرمی کاربران در وب سایت و اپلیکیشن و حتی ربات های تلگرامی!

0
بازی
0
امتیاز
0
فروش

بازی های تحت وب Html5

بازی های HTML5 برای برخی از چالش هایی که در بازی های قدیمی تحت وب وجود داشت، پاسخ داده اند. به عنوان مثال، این بازی ها معمولا با استفاده از تکنولوژی Canvas یا WebGL به جای استفاده از فلش پلیر برای ایجاد گرافیک های پیچیده و سنگین، استفاده می کنند. همچنین، بازی های HTML5 معمولا برای کاربرانی که از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند، بهینه شده اند و از تکنولوژی Responsive Web Design برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کنند.

خرید محصول

همین الان این محصول را از طریق ژاکت سفارش دهید!